Wysyłka & Dostawa

ZAGINIONE/BRĄKUJĄCE PACZKI

xanthe.pl nie ponosi odpowiedzialności, jeśli podczas procesu składania zamówienia podany jest nieprawidłowy adres. Upewnij się, że Twój adres rozliczeniowy i wysyłki są poprawne przed przetworzeniem zamówienia. Jeśli popełniliśmy błąd, weźmiemy na siebie pełną odpowiedzialność za oryginalne zamówienie, które zostało dla Ciebie złożone bezpłatnie.

CEŁY

Nie ponosimy odpowiedzialności za żadne opłaty celne po wysłaniu przedmiotów. Kupując nasze produkty, wyrażasz zgodę na to, że jedna lub więcej paczek może być wysłana do Ciebie i może naliczyć opłaty celne po przybyciu do Twojego kraju.

CZAS WYSYŁKI

Czas wysyłki wynosi 1-2 dni.

Nie obejmuje to naszego czasu przetwarzania 1-7 dni. Wszystkie czasy wysyłki nie obejmują opóźnień związanych z odprawą celową INFORMACJE O ŚLEDZENIU

Otrzymasz e-mail z numerem śledzenia po wysłaniu zamówienia, ale czasami ze względu na wysyłkę śledzenie nie jest dostępne.

MOJE ŚLEDZENIE MÓWI „BRAK INFORMACJI W CHWILI OBECNEJ”.

Dla niektórych firm kurierskich aktualizacja informacji o śledzeniu w systemie zajmuje 1-3 dni robocze. Jeśli Twoje zamówienie zostało złożone ponad 7 dni roboczych temu, a nadal nie ma informacji o Twoim numerze śledzenia, skontaktuj się z nami.

CZY MOJE PRZEDMIOTY ZOSTANĄ WYSŁANE W JEDNEJ PACZCE?

Ze względów logistycznych przedmioty w tym samym zakupie będą czasami wysyłane w osobnych paczkach, nawet jeśli określisz połączoną wysyłkę.

Jeśli masz jakiekolwiek inne pytania, skontaktuj się z nami pod adresem xanthapomoc@gmail.com, a postaramy się Ci pomóc.